پوشش های ضد خوردگی نوین

  • معرفی پوشش ضد اسید

رنگ ضد اسید امروزه از پرکاربرد ترین و مورد توجه ترین پوشش های ضدخوردگی مورد استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع دریایی، نیروگاه ها، صنایع غذایی و سایر صنایع بزرگ کشور می باشد. از آنجا که اجرای پوشش ضد اسید همواره از مهم ترین دغدغه های صنایع مختلف بوده است؛ از  عمده دلایل محبوبیت این محصولات ضد اسید می توان به اعمال بسیار آسان رزین اپوکسی ضد اسید بر روی سطوح مختلف اشاره نمود.

دقت در انتخاب پوشش ضد اسید مخارن ، خطوط لوله و یا سایر تجهیزات در هر صنعتی می می تواند آن صنعت را از متحمل شدن هزینه های گزاف ترمیم یا تجدید تجهیزات محفوظ بدارد.

شرکت SIGAS آلمان ارائه کنندۀ پوشش های ضدخوردگی میکرو و نانو کامپوزیتی بر پایۀ  نسل جدید رزین های اپوکسی و حاوی میکرو و نانو فیلرهای تقویت کنندۀ غیر آلی می باشد. این پوشش ها که به سرامیک پلیمر یا رنگ ضداسید نیز مشهورند، بر روی طیف وسیعی از سطوح قابل اعمال می باشند و در شرایط بسیار حاد، سازه را در مقابل خوردگی، مواد شیمیایی و سایش محافظت می نمایند.

از پرکاربردترین پوشش های ضد اسید شرکت SIGAS آلمان که به عنوان پوشش ضد اسید مخازن و پوشش ضداسید خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به SIGAS HDCOAT A-ABR و SIGAS HDCOAT A-ACR اشاره نمود. آنچه که این مواد ضد اسید را از سایر رنگ های ضد اسید ایرانی متمایز می سازد، تکنولوژی مورد استفاده در اختلاط فیلر های سرامیکی و معدنی در بستر رزین با نام SIGAS BIONIC Technology می‌باشد. استفاده از روش ها و دستگاه های نوین در اختلاط ذرات معدنی، خواص ضدخوردگی، مقاومت شیمیایی، مقاومت حرارتی و مقاومت مکانیکی ویژه ای به این دسته از پوشش های پلیمری ضد اسید و قلیا اعطا نموده است.

برای دریافت قیمت فروش رنگ ضد اسید ، مشخصات فنی ، جدول مقاومت شیمیایی و سایر اطلاعات با واحد فروش پوششکاری تماس حاصل فرمائید.

 

تهیه کننده: مروارید شکوهی

 

کسری کفپوش عایق برق

نشانی

تهران، خیابان شریعتی، پایینتر از دوراهی قلهک

انتهای کوچه مسعود، نبش خیابان مطهری، پلاک 11

آخرین پست ها

شرکت کسری تلاش می‌کند با راهنمایی و ارائه مشاوره‌‌های علمی و تخصصی، مناسب‌ترین محصول را برای مصرف مشتریان پیشنهاد دهد.

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.